Zabiegi Endermologii

Zabiegi endermologii - Potok.com.plJak w prosty sposób uzyskać atrakcyjną sylwetkę? Dzięki stymulacji pracy komórek w organizmie oraz tkanek układu mięśniowo-szkieletowego otrzymać spektakularne efekty. Stosowane urządzenie mechanicznie mobilizuje tkankę skórną oraz powięzi inaczej „endermologie”. Na początku urządzenie z gamy CELLU M6® zaprojektowane było głównie jako urządzenie medyczne. W późniejszych latach zauważono szereg korzyści, które można wykorzystać w medycynie estetycznej. Badania dowodzą, że zabiegi mają największą skuteczność w redukcji celluitu, ale to nie wszystko. Kolejnym ważnym argumentem jest fakt, że zabiegi są również skuteczne w redukcji rozstępów oraz leczeniu blizn. A tą najważniejszą korzyścią jest efekt wyszczuplający i ujędrniający skórę.

Czy zabiegi są bolesne?

Warto mieć na uwadze fakt, że jest to w pełni naturalna oraz bezinwazyjna metoda stymulacji skóry. Najnowsza generacja urządzenia CELLU M6® wprowadza dwie technologie w jednym. Rolka z elektrycznym napędem i zmotoryzowana klapka z zsynchronizowanym sekwencyjnym zasysaniem. Przy pomocy podciśnienia fałda skórna jest zaciągana, ugniatana i rolowana. Mobilizacja tkanki jest wielowymiarowa i zoptymalizowana do indywidualnych potrzeb tak, aby zabieg endermologii był bezbolesny, a także skuteczny. Duże znaczenie ma rodzaj i jakie to miejsce na skórze i czas trwania zabiegu.

Dlaczego warto poddać się zabiegom?

Efekty są widoczne już po 3 sesji zabiegowej. Zauważalna poprawa jędrności skóry, pomniejszenie talii i wygładzenie celluitu. Czy pójść na zabieg? W momencie gdy tak dużo kobiet i mężczyzn zmaga się z kompleksami, ten zabieg może wnieść coś dobrego. Dzisiaj wystarczy odszukać placówkę odnowy biologicznej, aby skorzystać z takich zabiegów.